Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Listings for Të Tjera (39)

10155107_1426887694234916_1988778504468537307_n
 

€10.00

shes makineri per punim druri dhe alumini

makineri ne gjendje shume te mire pune me cmime teper te arsyeshme dhe te diskutueshme nga te gjitha llojet qe ju nevojiten.nr kontakti:0698556977 ose 068234632...

3 total views, 3 today

 

€7,000.00

makinerit e parketit

shes makinat qe perpunojne drurin e parqetit cmimi 7000 eur

5 total views, 0 today

 

€3,000.00

Tavolina

Shiten 4 tavolina alumini per ambjentet e jashtme dhe 5 tavolina gize per ambjentet e brendeshme.Te perdorura , suprinat jane te demtuar(jo ne gjendje te mire)

7 total views, 1 today

White-German-Shepherd-Puppy-Photo-8
 

€150.00

Shiten klysha Pastor Gjerman i Bardh…cmimi 150 mij lek

Shiten klysha Pastor Gjerman i Bardh race e paster...cmimi 150 mij lek

17 total views, 1 today

LITACAR123123
 

€15.00

Makina Me Qera Ekonomike 0695597695

MAKINA me QERA ne SHQIPERI vetem ME 20 Euro DITA RENT a CAR Makina me Qera Makina Me te Lira NE Shqiperi Rent A Car Makina me Qera Ne Tirane Mekina Me Qera www....

8 total views, 1 today

LOGO
 

 

PUNESOJME OPERATOR NE CALL CENTER

BUSINESS CALL PUNËSOJMË OPERATOR NË CALL CENTER KOMPANI ITALIANE,CALL CENTER OUTBOUND PËR TAKIMET. ME ORAR TË PLOTË OSE PART TIME OSE FULL TIME, KËRK...

19 total views, 1 today

1966899_635232326566327_7823218173068449257_n
 

€100.00

Pergjithshme

Build your digital empire ultimatesoftwarepc .tk is all about helping entrepreneurs worldwide reach their financial goals. With its digital distribution platfor...

19 total views, 1 today

 

€2,500.00

infermiere

kerkoj pune si infermiere Kam mbaruar shkollen e larte full times dhe masterin shkencror full times

13 total views, 0 today

20140415_184050
 

€1,900.00

Vitrine Akulloresh

Vitrine Akulloresh me 18 vasketa. Tre fazor. Me ajer. Model "forcar". Ne gjendje shume te mire pune. Gazmir Mema 0696090279. 0697904057

15 total views, 1 today

 

 

Mr

Shitet aktiviteti i nje telefonie dhe interneti (isp) ne periferi te qytetit te Tiranes. Tel 0672848884

10 total views, 1 today

Page 1 of 41 2 3 4

Facebook Friends