Njoftimet e fundit

November 26, 2015

Posted In: Uncategorized

One Comment

SHITET GOLF PLUS !!!

Shitet Volkswagen Golf PLUS  1.9 Nafte  Kambio manuale  viti prodhimit : 2005 Ngjyra: Blu e erret  CMIMI : 5500 Euro Disqe alumini , kondicioner , radio CD MP3 , 5 Vende . Makine familjare , ne gjende shume te mire teknike . Dokumentacion i regullt i plote , dogane e paguar , siguracion TPL dhe KASKO . 

November 26, 2015

CAMPAGNA SOLO Appuntamenti – Per Operatori e Team leader

CAMPAGNA SOLO Appuntamenti - Per Operatori e Team leader CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI NEL SETTORE , EFFETTUA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI, NON FACCIAMO VENDITA MA INFORMAZIONE CERCA 16 OPERATORI PER CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI E 1 TEAM LEADER ORARIO DI LAVORO : O MATTINA O POMERIGGIO O FULL TIME A SCELTA SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA ATTEGGIAMENTO SOLARE E DINAMICO. PUNTUALITA LAVORATIVA E BUONA CONOSCENZA DEL PC SI OFFRE : CORSO PER MIGLIORARE LA LINGUA ITALIANA CONTRATTO DI LAVORO A NORMA DI LEGGE PAGA ORARIA ALTA E BONUS MENSILI ALTI AMBIENTE GIOVANILE E TRANQUILLO. POSSIBILITA DI CRESCITA E FORMAZIONE PROFESSIONALE PER DIVENTARE TEAM LEADER PER CANDIDARSI INVIARE CV A : callcenterroger@hotmail.com OSE NA KONTAKTONI NE (VOD CLUB) : 0696813457 OSE NE ADRESEN : RRUGA “ PJETER BUDI ”, INGRESSO DA RRUGA ELBASANIT PRAN RAIFASSEN BANK E DEUTSCHE COLOR - PALLATI ROGERS , PERBALL RESTORANT FLOGA VOD CLUB 0696813457            

November 26, 2015

Lezhe.Fiat Seicento1.1 Viti 1997, 999 Euro Zvicra

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e verdhe Kamjo......: manual Fuqia KW..: 44 KM.........: 90000 Okazion ...... Fiat Seicento,ngjyre e verdhe, motorr benzine 1.1, kambio manuale ,3 dyer,xhama elektrik, disqe alumini te bukur goma 90 % ,90000 km , Ekomomike,xhendje shume te mire mekanike . Me dogane gati per targa. Makine qyteti shume e lehte per tu ngare si nga te sapopatentuarit apo nga femrat . Modeli Sporting ka disa opsione ektra: si instrumenti i xhirove te motorrit eshte ne mes te kroskotit i vecuar,parakolpi para dhe mbrapa ka drita mjegulle , 3 drita mbrapa te frenave,etj. Konsumi: 4.9 l/100 km (Autostrade) 6.2 l/100 km (Mesatare) 8.5 l/100 km (Qytet) Cmimi 999 euro . Shenim : Makina ka ardhura nga Zvicra . Gjithashtu kemi ne shitje dhe makina te tjera, per cdo informacion mund te na kontaktoni . Per me teper foto mund te hapni linkun : http://www.merrjep.al/ViewItem.aspx?itemId=463001 Faleminderit Mob : 0697419045 / 0673070505 Cel. : 0672241454

November 26, 2015

Mercedes-Benz ML270 Viti 2003

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima KM.........: 187000 Mercedes Benz ML 270 CDI,,,viti 2003 ,,, Taksa e Siduracion te paguara deri ne mars 2016 . Kambio Automatike /Tiptronik,,,Klimatizator,Pilot Automatik, Xhama te Zinj Origjinal (i ka te shenuara dhe ne Lejen e Qarkullimit) Cmimi 6900 euro e Diskutueshme. Cel: 069 878 55 90 Cel. : 0698785590

November 26, 2015

Smart Viti 2004

SMART , viti 2004 , Kambio Automatike Kondicioner... Ngjyra Blu... 700cc benzine Tavan Xhami , Radio/CD, Dokumenta te paguara deri me 1 Nentor 2016. Disce Alumini, ,,,Xhama elektrik, etj Cmimi 2850 Euro.../e diskutueshme :) Cel. : 0698785590

November 26, 2015

Lushnje,OKAZION,,,makine Ford focus Viti 2003,,,,.0695666301

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 55 KM.........: 159984 makina eshte ne gjendje te shkelqyer me goma te reja me disqe alimini me taksa te prera per nje vit tapicera eshte super eshte gati per cfare do lloj prove,,,2300 euro Tel. : 0695666301

November 26, 2015