Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Classified Ads / Just Listed
2
 

€34,000.00

ULJE CMIMI: Apartament 1+1, 81m2, me hipoteke, 34,000 Euro

SUPER OFERTE Shesim apartament tek CsaItalia ne rrugen Allaman Dervishi, njgitur me fabriken e kepuceve dhe prane mbikalimit tek kthesa e Kamzes. Apartament...

4 total views, 4 today

PHOTO 1
 

€44,000.00

OFERTE: Shitet apartament 2+1, 87m2, i mobiluar, me hipoteke, kati 7, cmimi...

Per arsye financiare shitet apartament 2+1 tek rruga Allaman Dervishi ne Tirane. Pallati ndodhet midis fabrikes se kepuceve Mici's (Doniana dhe kompleksit Ma...

2 total views, 2 today

photo
 

€36,000.00

Super oferte: Shitet 1+1, 36,000 Euro (475€/m2), i mobiluar me hipoteke

Shitet apartament ne Tirane me nje dhome gjumi, 1+1, 76m2, kati 3, i mobiluar plotesisht, me hipoteke. Apartamenti eshte blere me pare 42,000 Euro plus jane ...

4 total views, 4 today

apartament_ne_tirane-me-hipoteke
 

€46,000.00

OKAZION: Shitet 2+1, 2 banjo, 93m2, 46,000€ (490€/m2), me hipoteke, i mobil...

Shitet apartament 2+1, me 2 banjo, sip 94m2, me hipoteke, i mobiluar, me qeraxhinj te huaj brenda qe paguajne 200 Euro muaji. Shitet vetem 46,000 Euro. (490 ...

2 total views, 2 today

tirana_apartment2
 

€42,000.00

ULJE CMIMI-APARTMENT I RI, 2+1, 87sqm, ME HIPOTEKE, 42,000 Euro (480€/m2)

SUPER OFERTE: Shitet apartament i ri ne Tirane me hipoteke. Pallati Classic prane Karburant Dhima, ne rrugen Allaman Dervishi) afer CasaItalia (ngjitur me Ma...

No views yet

DSC_6967-001
 

€52,000.00

OFERTE: Apartament i madh 2+1, 2 banjo, 109m2, me Hipoteke, 52,000 Euro (48...

SUPER OFERTE – Shitet apartament tip papafingo me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne rrugen Allaman Dervishi, Tirane, midis Ish Doganes dhe CasaItalia te...

5 total views, 5 today

 

€66,500.00

SHITET ME HIPOTEKE AP.I RI 2+1+2B. DON BOSKO

SHITET ME HIPOTEKE APARTAMENT I RI 2+1+2B. KATI 4, 84m2. GATI PER BANIM, PUNIME CILESORE NGA KOMPANI PRESTIGJOZE. SHTRIHET JUGLINDJE-PERENDIM, KORRENT UJE 24 OR...

3 total views, 3 today

 

€500.00

SHES 1+1 DHE 2+1 TEK UNANAZA E RE, 100 METRA NGA ASTIRI

100 METRA NGA STACIONI I AUTOBUZIT TE ASTIRIT NE NJE PALLAT TEPER CILESOR, ME ASHENSOR NE PUNE, NE KATIN E 5-TE TE BANIMIT, SHES APARTAMENT 1+1 SIPERFAQE 60 M2...

5 total views, 5 today

 

€150,000.00

Shes apartament 2+1, siperfaqe 122m2+163m2 verande.Tek Prokororia e rrethit...

Brenda Unazes perballe Institutit “Harry Fullc”, prane me Prokororine e Rrethit te Tiranes, 5 minuta ne kembe nga Qendra e Tiranes, ne nje pallat te ri dhe tepe...

No views yet

 

€180,000.00

Tirane. Sauk i Vjeter. Shes shtepi private me 500m2 truall. Me hipoteke.

Ne Sauk te vjeter, mbrapa Akademise se Policise dhe Parkut te Madh Kombetar, 10 minuta nga Qendra e Tiranes, zone turistike vilash e urbanizuar, shitet shtepi p...

1 total views, 1 today

Classified Ads / Most Popular
 

€30.000 mije lek

shtepi me qera ne tirane

Jepet me qera shtepi me dy dhoma te medhaja, ballkon, salle, kuzhine e banjo. Shtepia eshte 90 m2 dhe eshte e kompletuar. gjendet ne rrugen e elbasanit pas shko...

13345 total views, 1 today

punime dore me grep
 

€300 mije lek

punime dore me grep

shitet nji komplet punim dore me grep..per dy kolltuk nji divan dysh dhe nji tresh...ngjyre e bardhe ..ose marrim dhe porosi sipas preferences qe ju deshironi.....

12734 total views, 0 today

 

€2$ per cdo klikim.

OFROJ PUNE

E vendosni vete sa doni te punoni, nuk ka nje orar te kufizuar. Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe pak kohe te lire,dhe te krijoni nje falas ne Two Dollar...

9416 total views, 0 today

 

€20.00

SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nje hyrje 2+1 , kati i pare , e mobiluar . Parkim i garantuar . Adresa : Rr.Jordan Misja ,poshte tregut te mishit. Cmimi 20.000 lek i padiskutuesh...

6943 total views, 1 today

 

€FM group

ofrojme vend pune

Pershendetje, Disa nga bashkepunetoret e Kompanise, Federico Mahora Albania, me idene unike e punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge mujore nga: 100€-9...

4822 total views, 0 today

 

€ MUNDESI TE MEDHA FITIMI

pune per vajza/djeme

Kerkohen vajza/djem per chat online NGA TE GJITHA QYTETET E SHQIPERIS DHE KOSOVES,mosha mbi 18 vjec.Mjafton te keni 1 pc dhe internet ku mund te punoni ne ambj...

4709 total views, 2 today

 

€0

Dyqane dhe Lokale ne shitje ne Tirane

- dyqan Bar-Kafe ne nje kompleks te ri poshte Cassa Italia. Eshte 37m2 e hipotekuar dhe ka nje verande 40 m2, ne perdorim. E kompletuar dhe akoma e pa vene ne p...

4379 total views, 1 today

 

€0

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e ag...

4243 total views, 0 today

SHITET SALLE INTERNET CAFE
 

€1 MILION E GJYS LEKE TE VJETRA

SHITET SALLE INTERNET CAFE

SHITEN 5 KOMPJUTERA.( 4 PER PUNE DHE 1 PER SERVER ) SALLE INTERNET CAFE. TE GJITHE KOMPJUTERAT NE GJENDJE TE MIRE PUNE . TE PAISUR ME PROGRAME DHE LOJRA. GJITHA...

3600 total views, 0 today

Punime me grep
 

€300 nije leke

Punime me grep

Punime me grep.dy mbulesa krevatash dopio...

3070 total views, 0 today

Classified Ads / Random
 

€42,000 EURO (OKAZION)

APARTAMENT 3+1 i Sapondertuar ne Fier me CERTIFIKATE PRONESIE (ME HIPOTEKE)...

Apartamenti 3+1 ne Fier ka 2 vjet i ndertuar i pajisur me Hipoteke Brenda eshte i shtruar me Pllaka me Dyer me Instalime Elektrike dhe Hidraulike. Apartament...

196 total views, 0 today

 

€FFF

SHITET DYQANI 10 METRO KATRORR LARGESIA 100M NGA STACIONI TRENIT

SHITET DYQANI 10 METRO KATRORR . CMIMI 20 MIJ EURO. VENDODHJA 100 M NGA STACIONI TRENIT ,DREJT RRUGES RRESHIT PETRELA PALLATI 10 KATESH PERBALL KA...

124 total views, 0 today

 

€1,200.00

apartament 2+1 me sip 80m2 kati i 4-et

  Shitet apartament 2+1 me sip 80m2 kati i 4-et, e perbere nga 2 dhoma gjumi,dhome ndenje dhe 2 ballkone, ne qender te Tiranes , pallati i ri 8 katesh. Ad...

154 total views, 0 today

 

€1000 eurp/m2

Dyqane ne shitje. Me hipoteke. Tek Kopshti zologjik. Vetem 1000 euro/m2

Ne nje pallat teper cilesor dhe te hipotekuar ne zonen e kopshtit Zoologjik, rruges per Sauk, pa kaluar Liqenin e Thate, disponoj dyqane: 55 m2 e pershtatshme ...

115 total views, 1 today

Apartament 1+1 per shitje
 

€65.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje

Apartament 1+1, i sapo rikonstruktuar teresisht, ne rrugen Myslym Shyri, ne katin e 5-te te pallatit 10/2 me tulla te bardha, perballe shkolles Pjeter Budi (mbr...

351 total views, 1 today

Magazine – 100m2 – Buze Rruges – Tel : 0692135719
 

€ME CMIM TEPER TE ARESYESHEM

Magazine – 100m2 – Buze Rruges – Tel : 0692135719

Magazine 100m2 i hipotekuar , buze Rruges Eordej , tek ish dega e farnave Korce , ngjitur me Parku Rinia . Ne nje zone teper te pershtatshme per cfaredo lloj b...

147 total views, 0 today

 

€1350 euro

FORD FIESTA

ford fiesta viti 98,motorr 1,2 benzine,me kondicioner,me 4porta ,ngjyre vishnje,me dogane te paguar, shitet 1350euro 0672169810

137 total views, 1 today

XBOX 360
 

€200 euro

XBOX 360

Shitet XBOX 360 i ri. Sistem Amerikan. Dy leva WiFi. 4 Disqe Origjinale dhe adaptori. cel 0694414515

202 total views, 1 today

 

€1800 E

audi a4

makina eshte ne gjendje sh te mire

276 total views, 1 today

 

€34000 leke

Fener Spectrum 2

Fener spectrum 2 starlight i blere kete vere eshte perdorur rreth 1 muaj mban bateri 3hr e 30min me llambe 20W dhe 6hr bateri me llambe 10w.Ne gjendje shume te ...

140 total views, 0 today

Mireserdhet ne Website tone !

Ketu mund te postoni njoftimet tuaja

Behuni anetar ne site dhe postoni falas njoftimet tuaja, dhe menaxhojini ato ne faqen tuaj te administrimit.

Join Now!

Facebook Friends