Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Featured Listings

Classified Ads / Just Listed
 

€160,000.00

JEPET GARSONIERE ME QERA

Jepet garsoniere me qera 1+1 kati i pare per student ose per dy persona Nr i cel: 067 27 71 670

No views yet

 

€600,000.00

Shiten dyqane dhe shtepi

Shiten 3 dyqane me sip totale 140 metra katrore hipoteke e rregullt si dhe shtepi prej 175 metra katrore e ndertuar mbi keto dyqane me mundesi ndertimi ne katet...

3 total views, 3 today

 

€5,500.00

Fuoristrade Rexton

Shitet Fuoristrade Rexton ngjyre e zeze viti 2005 kamio automatike,me nafte, klimatizatore, 270.Sediljet e pasme nuk i ka i jane hequr.Targa te rregullta shqipt...

1 total views, 1 today

 

€3,000.00

Tavolina

Shiten 4 tavolina alumini per ambjentet e jashtme dhe 5 tavolina gize per ambjentet e brendeshme.Te perdorura , suprinat jane te demtuar(jo ne gjendje te mire)

2 total views, 2 today

59949-500x274
 

€30,000.00

Shes Apartament Buze Detit (me hipoteke)

hes apartament ne Durres ne plazh ne katin e2 66m2 :32000euro, dhe ne katin e4 62m2 :30000euro, 100m lark “Adriatik” Hotel e po aq nga bregu i detit. tel 003069...

1 total views, 1 today

 

€120,000.00

gjenerator sts12 viti 2004

gjenerator 'STS12' 3fazor profesional, 12KW. vit prodhimi 2004

1 total views, 1 today

 

€0

Manaxher Lokali & Kamarier

Kerkojme manager lokali: kafe, bar & lounge ne zonen e Stadiumit Dinamo, Rruga Komuna e Parisit, Pallatet "1 Maji" (prane Vita 99 Lasa Manaxheri - te ket...

1 total views, 1 today

 

€0

Manaxher Lokali & Kamarier

Kerkojme manager lokali: kafe, bar & lounge ne zonen e Stadiumit Dinamo, Rruga Komuna e Parisit, Pallatet "1 Maji" (prane Vita 99 Lasa Manaxheri - te ket...

1 total views, 1 today

 

€6,002.00

Fillojm Punimet ne Buze Rruge Unaza Re

Fillojm punimet ne buze rruge, unaza e re. Pallat bashkohor me punime cilsore dhe me planimetri mjafte te mira. Per pronontime na kontaktoni.

2 total views, 2 today

 

€60,000.00

Apartamnet 2+1 Alfa Bank (unaza Re) me Hipotek

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te pallati i Alfa Bank (unaz e re). Shitet i mobiluar ose jo, ka redim bashkohor. Planimetria eshte perfekte dhe ka orjentim t...

2 total views, 2 today

Classified Ads / Most Popular
 

€30.000 mije lek

shtepi me qera ne tirane

Jepet me qera shtepi me dy dhoma te medhaja, ballkon, salle, kuzhine e banjo. Shtepia eshte 90 m2 dhe eshte e kompletuar. gjendet ne rrugen e elbasanit pas shko...

13349 total views, 2 today

punime dore me grep
 

€300 mije lek

punime dore me grep

shitet nji komplet punim dore me grep..per dy kolltuk nji divan dysh dhe nji tresh...ngjyre e bardhe ..ose marrim dhe porosi sipas preferences qe ju deshironi.....

12738 total views, 1 today

 

€2$ per cdo klikim.

OFROJ PUNE

E vendosni vete sa doni te punoni, nuk ka nje orar te kufizuar. Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe pak kohe te lire,dhe te krijoni nje falas ne Two Dollar...

9418 total views, 2 today

 

€20.00

SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nje hyrje 2+1 , kati i pare , e mobiluar . Parkim i garantuar . Adresa : Rr.Jordan Misja ,poshte tregut te mishit. Cmimi 20.000 lek i padiskutuesh...

6947 total views, 0 today

 

€FM group

ofrojme vend pune

Pershendetje, Disa nga bashkepunetoret e Kompanise, Federico Mahora Albania, me idene unike e punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge mujore nga: 100€-9...

4824 total views, 0 today

 

€ MUNDESI TE MEDHA FITIMI

pune per vajza/djeme

Kerkohen vajza/djem per chat online NGA TE GJITHA QYTETET E SHQIPERIS DHE KOSOVES,mosha mbi 18 vjec.Mjafton te keni 1 pc dhe internet ku mund te punoni ne ambj...

4709 total views, 0 today

 

€0

Dyqane dhe Lokale ne shitje ne Tirane

- dyqan Bar-Kafe ne nje kompleks te ri poshte Cassa Italia. Eshte 37m2 e hipotekuar dhe ka nje verande 40 m2, ne perdorim. E kompletuar dhe akoma e pa vene ne p...

4384 total views, 2 today

 

€0

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e ag...

4245 total views, 1 today

SHITET SALLE INTERNET CAFE
 

€1 MILION E GJYS LEKE TE VJETRA

SHITET SALLE INTERNET CAFE

SHITEN 5 KOMPJUTERA.( 4 PER PUNE DHE 1 PER SERVER ) SALLE INTERNET CAFE. TE GJITHE KOMPJUTERAT NE GJENDJE TE MIRE PUNE . TE PAISUR ME PROGRAME DHE LOJRA. GJITHA...

3601 total views, 1 today

Punime me grep
 

€300 nije leke

Punime me grep

Punime me grep.dy mbulesa krevatash dopio...

3072 total views, 2 today

Classified Ads / Random
MIKROFON  AKG  -GJERMAN -75 EURO
 

€60.00

MIKROFON AKG -GJERMAN -60 EURO

SHES NJE MIKROFON TE MARKES AKG (DINAMIK) SHUME I PERSHTATSHEM PER INSTRUMENTE DHE VOKAL, TEL:0696517734 VOD-CLUB amc 0685477925

173 total views, 0 today

 

€200.00

Okazion Perballe Hotel Florida Durres

Perballe Kompelsit Florida buze rruge jepet me qera dyqan 60 m2 me lartesi 5 m i cili mund te behet me 2 ambjente Dyqani jepet me qera gjate gjithe vitit. J...

294 total views, 0 today

 

€10000 leke qeraja ne muaj

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje

Kerkoj nje vajze korrekte, serioze, per ndarje qeraje te nje shpie te kompletuar 1+1 ne pallat te ri te K. e Parisit perball me Universitetin New york,pagesa 10...

262 total views, 0 today

 

€0

FUTURE GENERATION RICERCA 200 OPERATORI TELEFONICI ( TIRANE )

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE ...

50 total views, 0 today

 

€80mije euro per shitje/500euro qera

Tirane Qender / jap me qera ose shes nje ambjent 60m katror

Shes ose jap me qera nje apartament 60m katrore. Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra ose banim.Eshte i ndare me 2 hyrje ,secila me banjo te vecante.Aparta...

194 total views, 0 today

 

€150-180 mij lek

kerkoj shtepi me qera

kerkoj nje apartament 1+1 ne tirane afer kishes katolike , te varioj nga cmimet 150-180' ju lutem me kontaktoni

177 total views, 0 today

 

€3000 euro i diskutueshem

Mercedes Benz

Makine e mbajtur ne kushte teper te mira,ngjyre vishnje metalizzato,fuqia motorrike 250 kubike nafte,kamio automatike,5 porta,5 sedilje,kondicioner,viti i prodh...

187 total views, 0 today

 

€4.200 euro i diskutueshem

VW Passat

VW Passat 1999 1.9 TDI nafte, me portobagazh, kamio autmatike, klima tip tronic, 4 airbag, me 4 xhama elektrik, sedilje me ngrohje, 161.000 km me tagarga dhe ta...

122 total views, 0 today

SKODA FABIA
 

€3900 euro (i diskutueshem)

SKODA FABIA

Diplomat qe largohet nga Shqiperia shet Skoda Fabia, ngjyre blu e erret, vit prodhimi 2006, Sedan 4+1, 1.4 Benzine dhe me impiant gazi, 105 kuaj fuqi, manual. S...

280 total views, 0 today

 

€150000lek

kerkoj shtepi ose garsoniere me qera te jete e mobiluar

kerkoj shtepi ose garsoniere me qera te jete e mobiluar

156 total views, 0 today

Mireserdhet ne Website tone !

Ketu mund te postoni njoftimet tuaja

Behuni anetar ne site dhe postoni falas njoftimet tuaja, dhe menaxhojini ato ne faqen tuaj te administrimit.

Join Now!

Facebook Friends