Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Featured Listings

Classified Ads / Just Listed
 

€66,500.00

SHITET ME HIPOTEKE AP.I RI 2+1+2B. DON BOSKO

SHITET ME HIPOTEKE APARTAMENT I RI 2+1+2B. KATI 4, 84m2. GATI PER BANIM, PUNIME CILESORE NGA KOMPANI PRESTIGJOZE. SHTRIHET JUGLINDJE-PERENDIM, KORRENT UJE 24 OR...

1 total views, 1 today

 

€500.00

SHES 1+1 DHE 2+1 TEK UNANAZA E RE, 100 METRA NGA ASTIRI

100 METRA NGA STACIONI I AUTOBUZIT TE ASTIRIT NE NJE PALLAT TEPER CILESOR, ME ASHENSOR NE PUNE, NE KATIN E 5-TE TE BANIMIT, SHES APARTAMENT 1+1 SIPERFAQE 60 M2...

2 total views, 2 today

 

€150,000.00

Shes apartament 2+1, siperfaqe 122m2+163m2 verande.Tek Prokororia e rrethit...

Brenda Unazes perballe Institutit “Harry Fullc”, prane me Prokororine e Rrethit te Tiranes, 5 minuta ne kembe nga Qendra e Tiranes, ne nje pallat te ri dhe tepe...

No views yet

 

€180,000.00

Tirane. Sauk i Vjeter. Shes shtepi private me 500m2 truall. Me hipoteke.

Ne Sauk te vjeter, mbrapa Akademise se Policise dhe Parkut te Madh Kombetar, 10 minuta nga Qendra e Tiranes, zone turistike vilash e urbanizuar, shitet shtepi p...

No views yet

 

€18,000.00

LEZHE. Jap me qera apartament 3+1+2banjo+3ballkone. Pallat modern. Me ashen...

LEZHE. Ne qender te qytetit jap me qera apartament 3 dhoma gjumi + guzhine e salon te madh+2banjo+3ballkone. Siperfaqe 130m2.Me ashensor. Apartamenti eshte bosh...

No views yet

 

€45,000.00

MAGAZINE ME QERA, PRANE STADIUMIT DINAMO DHE HOTEL DIPLOMAT.

Jap me qera, ambjent lokali 85 m2 . Eshte ne katin e pare te nje pallati te ri 9 katsh, ne rreshtin e dyte, jo me shume se 50 metra nga rruga kryesore. 100 met...

1 total views, 1 today

 

€14,000.00

Jap me qera Apartament 1+1 ne Porcelan

NE PORCELAN jap qera apartament 1+1.Bosh, ka vetem K/Bufe. Pallat parafabrikat. Banjo rregulluar, kati V-te. Depozite uji. Kushti te paguhet 1 qera mujore garan...

No views yet

 

€0

Shitet apartament 1+1, me hipoteke, me mobilim modern, tek Liqeni i Thate.

TEK LIQENI I THATE, SHITET NJE APARTAMENT I SHKELQYER 1+1, KATI I 3-TE, I HIPOTEKUAR. ME ASHENSOR NE PUNE. SIPERFAQE 63 M2. APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR DHE NUK...

1 total views, 1 today

97db101064bf6ef226d2222c7428d07a478495a3a0a8042dbc2ea63498482e05
 

€450.00

Canon EOS

Shes Canon EOS ne gjendje te shkelqyeshme, i perdorur nga profesionist per vetem 1 muaj. Shitet per arsye ekonomike. Blerë në Itali. ISO 100-4600 Shuter S...

8 total views, 1 today

 

€20,000.00

Banakiere,Kamariere

Kerkohet kamariere,bAnakiere per nje bar kafe te vogel lagjeje me eksperience pune.paga 20.000 lek orari 07:00 deri nE 19:00 . . . mosha 20 deri ne 35 . . . kon...

2 total views, 0 today

Classified Ads / Most Popular
 

€30.000 mije lek

shtepi me qera ne tirane

Jepet me qera shtepi me dy dhoma te medhaja, ballkon, salle, kuzhine e banjo. Shtepia eshte 90 m2 dhe eshte e kompletuar. gjendet ne rrugen e elbasanit pas shko...

13345 total views, 1 today

punime dore me grep
 

€300 mije lek

punime dore me grep

shitet nji komplet punim dore me grep..per dy kolltuk nji divan dysh dhe nji tresh...ngjyre e bardhe ..ose marrim dhe porosi sipas preferences qe ju deshironi.....

12734 total views, 0 today

 

€2$ per cdo klikim.

OFROJ PUNE

E vendosni vete sa doni te punoni, nuk ka nje orar te kufizuar. Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe pak kohe te lire,dhe te krijoni nje falas ne Two Dollar...

9416 total views, 0 today

 

€20.00

SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nje hyrje 2+1 , kati i pare , e mobiluar . Parkim i garantuar . Adresa : Rr.Jordan Misja ,poshte tregut te mishit. Cmimi 20.000 lek i padiskutuesh...

6942 total views, 0 today

 

€FM group

ofrojme vend pune

Pershendetje, Disa nga bashkepunetoret e Kompanise, Federico Mahora Albania, me idene unike e punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge mujore nga: 100€-9...

4822 total views, 0 today

 

€ MUNDESI TE MEDHA FITIMI

pune per vajza/djeme

Kerkohen vajza/djem per chat online NGA TE GJITHA QYTETET E SHQIPERIS DHE KOSOVES,mosha mbi 18 vjec.Mjafton te keni 1 pc dhe internet ku mund te punoni ne ambj...

4709 total views, 2 today

 

€0

Dyqane dhe Lokale ne shitje ne Tirane

- dyqan Bar-Kafe ne nje kompleks te ri poshte Cassa Italia. Eshte 37m2 e hipotekuar dhe ka nje verande 40 m2, ne perdorim. E kompletuar dhe akoma e pa vene ne p...

4379 total views, 1 today

 

€0

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e ag...

4243 total views, 0 today

SHITET SALLE INTERNET CAFE
 

€1 MILION E GJYS LEKE TE VJETRA

SHITET SALLE INTERNET CAFE

SHITEN 5 KOMPJUTERA.( 4 PER PUNE DHE 1 PER SERVER ) SALLE INTERNET CAFE. TE GJITHE KOMPJUTERAT NE GJENDJE TE MIRE PUNE . TE PAISUR ME PROGRAME DHE LOJRA. GJITHA...

3600 total views, 0 today

Punime me grep
 

€300 nije leke

Punime me grep

Punime me grep.dy mbulesa krevatash dopio...

3070 total views, 0 today

Classified Ads / Random
 

€1600 euro

i interesuar per nje makine

jam i interesuar per nje makine te vogel,me vit prodhimi mundesisht 2000-2001,me dokumenta te rregullta deri ne 1600 euro

103 total views, 1 today

 

€110m2 cmimi i arsyeshem

shes toke

shes toke ne korce tek lagjia e re,110m2.toka shitet per arsye emigrimi me cmim shume te arsyeshem. nr i kontaktit 0684678494

99 total views, 0 today

 

€05-10

Intership/praktike ne mesimdhenie

ETG Albania, qender e gjuheve te huaja ofron praktike mesimedhenie per te gjithe mesuesit e rinj qe kerkojne nje eksperience te pare ne punen e tyre! Vendet...

228 total views, 0 today

 

€0

Menaxher

Ofroj vend pune per menaxher me pervoje mbi 15 vjet pune . Te jete i afte ne menaxhim dhe organizim ne nje kompleks . te jete i komun...

142 total views, 0 today

 

€2500 euro/muaj

Ambjent me qera, buze Rruges se Kavajes, 165.2 m2

Ambjenti ndodhet ne katin e pare, 165,2 m2. Ndodhet në një vend shumë të mirë, buze rrugës, pozicioni qe ambjenti ka, i jep një shikueshmëri të mirë.Vetrata me...

185 total views, 0 today

 

€0

Ofrojme avokat, perfaqesim ne gjyq, konsulence juridike.

Ofrojme avokat, perfaqesim ne gjyq per ceshte penale dhe civile te te gjitha llojeve. Perfaqesim ne te gjitha ceshtjet qe kane te bejne me aksidentet automobili...

203 total views, 0 today

laptop fujistu siemens esprimo mobile v5505
 

€180euro

laptop fujistu siemens esprimo mobile v5505

laptop fujitsu siemens esprimo mobile v5505 te perdor procesor intel core 2 duo 2ghz ram-2.5gb grafika-383mb hdd-80gb dvd rom, cd rw monitor 15.4" wirele...

126 total views, 0 today

 

€40000 leke/muaj

Drejtuese Teknike -Farmaciste

Kerkoj te punesohem si drejtuese teknike.Ushtroj kete profesion mbi 7 vjet.Kam perfeksionuar aspekte te farmakoknjosise e njohje te omeopatise me kurse jashte v...

165 total views, 0 today

 

€0

FUTURE GENERATION OFRON MUNDESI PUNESIMI SI OPERATORE TELEFONIKE ( TIRANE )...

Future Generation ofron vende pune si operatore telefonike. Aplikanti duhet te plotesoje keto kritere: • njohje te gjuhes italiane / gjermane ne nivel te mire...

6 total views, 0 today

 

€100 000 euro i diskutueshem

shitet apartament

Shitet apartament 2+1. Siperfaqja 87m pa ambjentet e perbashketa. Kati i fundit, tek pallati jeshil pa shkuar tek lulishtja,aty ku eshte KMY-ja. Ashensor, uje, ...

69 total views, 0 today

Mireserdhet ne Website tone !

Ketu mund te postoni njoftimet tuaja

Behuni anetar ne site dhe postoni falas njoftimet tuaja, dhe menaxhojini ato ne faqen tuaj te administrimit.

Join Now!

Facebook Friends