Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Featured Listings

Classified Ads / Just Listed
 

€550.00

Shiten apartamente 2+1 sip 72m2 dhe 75 m2 550 EURO M2 I DISKUTUESHEM

Shiten apartamente 2+1sip 72 dhe 75 m2 .Kati II, III, dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekuar Adresa:Rru...

10 total views, 2 today

 

€66,500.00

SHITET ME HIPOTEKE AP.2+1+2BLK DON BOSKO

SHITET ME HIPOTEKE APARTAMENT I RI 2+1+2BLK, DON BOSKO. AP.ME TERMOIZOLIM, KALDAJE, INSTALIME ELEKTRIKE EXTRA, ASHENSOR, UJE 24 ORE, DREJTIMI LINDJE-PERENDIM.E ...

10 total views, 3 today

 

€550.00

Shiten apartamente 1+1 sip 47m2 & 50 m2 & 52m2

Shiten apartamente 1+1sip 47m2 & 50m2 dhe 52 m2 .Kati II, III, dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekua...

10 total views, 0 today

 

€550.00

shitet garsoniere sip 47m2 kati II, III, V 550 EURO M2 I DISKUTUESHEM

Shiten garsoniere me sip 47 m2 .Kati II, III, dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekuar Adresa:Rruga Siri ...

7 total views, 1 today

 

€500,000.00

Salle kompjuteri + 3 ps3

Shitet aktivitet salle kompjjuterash me 10 kompjutera ne gjendje shume te mire te kompletuara me tavolina dhe karike si dhe 3 ps 3 me chip, lojera te instaluar...

8 total views, 0 today

 

€500,000.00

Salle kompjuteri + 3 ps3

Shitet aktivitet salle kompjjuterash me 10 kompjutera ne gjendje shume te mire te kompletuara me tavolina dhe karike si dhe 3 ps 3 me chip, lojera te instaluar...

7 total views, 0 today

Soggiorno
 

€850.00

Okazion,Rr Elbasanit/Tre VellKondi, 4+1+2Bn+2Bk+Pk 850 euro/m2

Rr Tre Vellezerit Kondi,200 m nga rr e Elbasanit, shitet apartament excluziv 4+2+2Banjo + Ballkon, 170 m/2;, kati i 4,parkim privat .Punime shume cilesore! Vesh...

8 total views, 0 today

281201_4208702295855_315254142_n (1)
 

€0

montator

kerkoj pune si montator,ne profil hekuri e llamarine.eksperience 10 vjecare ne itali si (montime kapanoni ,saldime,modifikime, cmontime te ndryshme,punime me p...

9 total views, 0 today

10155107_1426887694234916_1988778504468537307_n
 

€10.00

shes makineri per punim druri dhe alumini

makineri ne gjendje shume te mire pune me cmime teper te arsyeshme dhe te diskutueshme nga te gjitha llojet qe ju nevojiten.nr kontakti:0698556977 ose 068234632...

6 total views, 0 today

IMG_1044
 

€300.00

Shitet PS3 PlayStation 3 Slim

Shitet PlayStation 3 Slim - 3 Lojra - Grand Theft Auto V - Grand Theft Auto IV - Call of Duty Modern Warfare 3 - 1 Leve - Fishat - Kutia +355 ...

14 total views, 0 today

Classified Ads / Most Popular
 

€30.000 mije lek

shtepi me qera ne tirane

Jepet me qera shtepi me dy dhoma te medhaja, ballkon, salle, kuzhine e banjo. Shtepia eshte 90 m2 dhe eshte e kompletuar. gjendet ne rrugen e elbasanit pas shko...

13386 total views, 0 today

punime dore me grep
 

€300 mije lek

punime dore me grep

shitet nji komplet punim dore me grep..per dy kolltuk nji divan dysh dhe nji tresh...ngjyre e bardhe ..ose marrim dhe porosi sipas preferences qe ju deshironi.....

12753 total views, 0 today

 

€2$ per cdo klikim.

OFROJ PUNE

E vendosni vete sa doni te punoni, nuk ka nje orar te kufizuar. Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe pak kohe te lire,dhe te krijoni nje falas ne Two Dollar...

9425 total views, 0 today

 

€20.00

SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nje hyrje 2+1 , kati i pare , e mobiluar . Parkim i garantuar . Adresa : Rr.Jordan Misja ,poshte tregut te mishit. Cmimi 20.000 lek i padiskutuesh...

6968 total views, 1 today

 

€FM group

ofrojme vend pune

Pershendetje, Disa nga bashkepunetoret e Kompanise, Federico Mahora Albania, me idene unike e punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge mujore nga: 100€-9...

4831 total views, 0 today

 

€ MUNDESI TE MEDHA FITIMI

pune per vajza/djeme

Kerkohen vajza/djem per chat online NGA TE GJITHA QYTETET E SHQIPERIS DHE KOSOVES,mosha mbi 18 vjec.Mjafton te keni 1 pc dhe internet ku mund te punoni ne ambj...

4718 total views, 0 today

 

€0

Dyqane dhe Lokale ne shitje ne Tirane

- dyqan Bar-Kafe ne nje kompleks te ri poshte Cassa Italia. Eshte 37m2 e hipotekuar dhe ka nje verande 40 m2, ne perdorim. E kompletuar dhe akoma e pa vene ne p...

4413 total views, 0 today

 

€0

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e ag...

4256 total views, 0 today

SHITET SALLE INTERNET CAFE
 

€1 MILION E GJYS LEKE TE VJETRA

SHITET SALLE INTERNET CAFE

SHITEN 5 KOMPJUTERA.( 4 PER PUNE DHE 1 PER SERVER ) SALLE INTERNET CAFE. TE GJITHE KOMPJUTERAT NE GJENDJE TE MIRE PUNE . TE PAISUR ME PROGRAME DHE LOJRA. GJITHA...

3611 total views, 0 today

Punime me grep
 

€300 nije leke

Punime me grep

Punime me grep.dy mbulesa krevatash dopio...

3089 total views, 2 today

Classified Ads / Random
 

€3000 Euro

Jepet me Qera ,Vile 3 kateshe 480 m² ndertese,160 m² lulishte,vend parkimi

Objekti ndodhet ne Rr. e Dibres ,sa kalon Vilen Gold.I pershtatshem per OJF ,zyra ,etj Parkim brenda objektit si dhe jashte tij. Nr kontakti: 0696432293 ...

106 total views, 0 today

 

€??????

Operator qendre interneti

OPERATOR QENDRE INTERNETI ORARI 11:00 - 19:00

174 total views, 0 today

 

€I DISKUTUSHEM

AMBJENT PER CDO AKTIVITET

JEPET ME QERA AMBJENT 190m2. PERKRAH GJYKATES NE PALLATE TE RI.AMBJENTI KA HYRJE ME SHKALLE DHE PORTE-GARAZHE.I PERSHTATSHEM PER DISKO , LOKALE ,PIKE SHUMICE ...

143 total views, 0 today

 

€1200 €

Pegoe Boxer Furgon

me nafte , viti 96 , makina esht ne gjende te mir nga ana e motorit , per te bere esht ndryshku posht makines ,

133 total views, 0 today

 

€i diskutueshem

Makine Paketimi

Makine paketimi ne gjendje shume te mire per me shume informacion , ju lutem kontaktoni ne numrin e meposhtem cel: 0694028640

240 total views, 0 today

MONITORA LG 19″
 

€10.000 LEKE

MONITORA LG 19″

Shes 2 monitora LG 19". Monitorat jane te perdorur dhe jane ekzaktesisht si ato ne foto (por jo ato te fotos). Cmimi 10.000 leke te reja copa (i padiskutueshem...

124 total views, 0 today

 

€45 milion.Cmimi mund te ndryshoje

Shtepi 3+1 tek parku “Rinia” Elbasan

banjo a madhe,2 dhoma te pajisura me kondicioner.dhoma e ndenjes me kondicioner.ballkon i madh,dhom guxhine ,dhe nje dhome e vogel posacerisht per studim. 0692...

141 total views, 0 today

Job
 

 

Kerkohet 1 vajze per PROMOCION

ELECTRONIC LINE, KERKON TE PUNESOJE:[/i] Nje vajze per PROMOCION, shperndarje fletpalosjesh me kohe te pjesshme. Mosha e preferuar: 18-25 vjec Te interes...

231 total views, 0 today

 

€0

OKAZION Shesim shtepi Nga QTU-ja 2.5 km

Shtepi 2 kateshe 2 cope, njera 2 hyreshe 220 metra2, cdo kat.tjetra nje hyreshe 110 metra2 cdo kat. 4 dylim e gjysem toke e perbashket .Cmimi i arsyeshem, es...

126 total views, 0 today

 

€350.00

Dyqan

Jepet me qira dyqan i ri 60m2 per cdo lloj aktiviteti tek kompleksi Home Plan. Cmimi 50.000 te reja. Kontaktoni: 0030 6948286094

188 total views, 0 today

Mireserdhet ne Website tone !

Ketu mund te postoni njoftimet tuaja

Behuni anetar ne site dhe postoni falas njoftimet tuaja, dhe menaxhojini ato ne faqen tuaj te administrimit.

Join Now!

Facebook Friends