Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Featured Listings

Classified Ads / Just Listed
 

€1,000.00

apartament 3+1 me qera i mobiluar me arkitekt pran pishinave NOBIS te liqen...

Apartament 3+1 me qera ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane kompleksit NOBIS ne hyrje te Liqenit te Tiranes. Apartamenti eshte tota...

1 total views, 1 today

 

€780.00

OKAZION! 2+1 shitje Don Bosko, pallat ne perfundim..

Apartamenti ndodeht ne pallat te ri ne proces perfundimi, ndertim cilesor, ndodhet ne nje zone te mire aksesueshme , prane me rrugen kryesore dhe vizion plusin,...

3 total views, 3 today

 

€1,250.00

Apartament 3+1,155 m2 per shitje, ne fillim te Myslym Shyrit

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, ndodhet ne pallat ekzistues, kati i peste, perbehet nga 2 ambjente ndenje te bollshme, ku ne njerin prej tyre ndod...

1 total views, 1 today

 

€115,000.00

2+1 per shitje ne fillim te Rruges Myslym Shyri, i rikonstruktuar

Apartamenti eshte i pershtatshem per banim/zyre duke ditur qe ndodhet ne krah te Gjykates se Larte dhe Albtelekomit, ndodhet ne nje zone te mire aksesueshme, e ...

2 total views, 2 today

 

€15.00

Jap ambjent rrobaqepsie me qera. Tek xhamlleku. Siperfaqe 800 m2. Cmimi 1,5...

Jap ambjent rrobaqepsie me qera. Tek xhamlleku. Siperfaqe 800 m2. lartesia mbi 3,5m2. mund te perdoret dhe per aktivitete te tjera biznesi. me zyre, magazine...

3 total views, 3 today

 

€30,000.00

jap me qera

Jap me qera apartament 2+1 kati i 4 i banimit,e kompletuar me te gjitha.Apartamenti lirohet ne fund te muajit prill. Apartamenti ndodhet ne pallati buze unazes...

10 total views, 3 today

 

€0

OPPORTUNITA’ DI LAVORO COME OPERATORE TELEFONICO ( ITALIANO + TEDESCO )

OPPORTUNITA’ DI LAVORO COME OPERATORE TELEFONICO ( ITALIANO + TEDESCO ) • Settore: Telecomunicazioni: Call Center “ FUTURE GENERATION ‘’ • Sede di lavoro: Vi...

10 total views, 2 today

 

€66,500.00

SHITET ME HIPOTEKE AP.2+1+2B, DON BOSKO

SHITET ME HIPOTEKE APARTAMENT I RI 2+1+2B, DON BOSKO. PUNIME CILESORE, TERMOIZOLIM, KALDAJE, INSTALIME ELEKTRIKE EXTRA, ASHENSOR, UJE DRITA 24 ORE, DREJTIMI LIN...

26 total views, 1 today

 

€300.00

Tirane e Re

TIRANE E RE ,NGJITUR ME HOTEL DINASTY DHE FUSHAT E DINAMOS,JEPET ME QERA 3+1 120 m2,e kompletuar moderne,mundesi parkimi.300euro 0693769978(club)

11 total views, 1 today

Soggiorno
 

€850.00

Okazion,Rr Elbasanit/Tre VellKondi, 4+1+2Bn+2Bk+Pk 850 euro/m2

Rr Tre Vellezerit Kondi,200 m nga rr e Elbasanit, shitet apartament excluziv 4+2+2Banjo + Ballkon, 170 m/2;, kati i 4,parkim privat .Punime shume cilesore! Vesh...

21 total views, 2 today

Classified Ads / Most Popular
 

€30.000 mije lek

shtepi me qera ne tirane

Jepet me qera shtepi me dy dhoma te medhaja, ballkon, salle, kuzhine e banjo. Shtepia eshte 90 m2 dhe eshte e kompletuar. gjendet ne rrugen e elbasanit pas shko...

13375 total views, 1 today

punime dore me grep
 

€300 mije lek

punime dore me grep

shitet nji komplet punim dore me grep..per dy kolltuk nji divan dysh dhe nji tresh...ngjyre e bardhe ..ose marrim dhe porosi sipas preferences qe ju deshironi.....

12750 total views, 0 today

 

€2$ per cdo klikim.

OFROJ PUNE

E vendosni vete sa doni te punoni, nuk ka nje orar te kufizuar. Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe pak kohe te lire,dhe te krijoni nje falas ne Two Dollar...

9420 total views, 1 today

 

€20.00

SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nje hyrje 2+1 , kati i pare , e mobiluar . Parkim i garantuar . Adresa : Rr.Jordan Misja ,poshte tregut te mishit. Cmimi 20.000 lek i padiskutuesh...

6963 total views, 1 today

 

€FM group

ofrojme vend pune

Pershendetje, Disa nga bashkepunetoret e Kompanise, Federico Mahora Albania, me idene unike e punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge mujore nga: 100€-9...

4828 total views, 0 today

 

€ MUNDESI TE MEDHA FITIMI

pune per vajza/djeme

Kerkohen vajza/djem per chat online NGA TE GJITHA QYTETET E SHQIPERIS DHE KOSOVES,mosha mbi 18 vjec.Mjafton te keni 1 pc dhe internet ku mund te punoni ne ambj...

4715 total views, 0 today

 

€0

Dyqane dhe Lokale ne shitje ne Tirane

- dyqan Bar-Kafe ne nje kompleks te ri poshte Cassa Italia. Eshte 37m2 e hipotekuar dhe ka nje verande 40 m2, ne perdorim. E kompletuar dhe akoma e pa vene ne p...

4402 total views, 0 today

 

€0

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e ag...

4252 total views, 1 today

SHITET SALLE INTERNET CAFE
 

€1 MILION E GJYS LEKE TE VJETRA

SHITET SALLE INTERNET CAFE

SHITEN 5 KOMPJUTERA.( 4 PER PUNE DHE 1 PER SERVER ) SALLE INTERNET CAFE. TE GJITHE KOMPJUTERAT NE GJENDJE TE MIRE PUNE . TE PAISUR ME PROGRAME DHE LOJRA. GJITHA...

3609 total views, 0 today

Punime me grep
 

€300 nije leke

Punime me grep

Punime me grep.dy mbulesa krevatash dopio...

3081 total views, 0 today

Classified Ads / Random
Shitet Njo Motor Loncin 110 Cc
 

€400.00

Shitet Njo Motor Loncin 110 Cc

Cmimi i arsyeshem Te interesuarit te kontaktojen ne numrin e tel : 0684337804

367 total views, 0 today

 

€deri ne 20 000 leke

kerkojme apartament

kerkoje apartamenten brenda unazes se vogel nga ura e madhe e lanes deri tek st. trenit per 4 vajza studente deri ne 20000 leke qeraja ne muaj. sa me shpejt te ...

119 total views, 0 today

 

€650euro m2

okazion shes apartament ne qender te durresit te markata ose tregu fshatare...

super okazion shes shtepi 2+1 118m2 ne qender te durresit te markata ose tregu i fshatareve kati i 10 pamje spektakolare e detit edhe bulevardit cmimi per m2 67...

455 total views, 0 today

 

€39 000 euro i diskutueshem

Shitet apartament 1+1

shitet apartament me siperfaqe 71.7 meter katrore kati i 10 i banimit

136 total views, 1 today

Job
 

 

Ofroj Vend Pune me Kohe te Plote/Pjesshme

Kerkohen persona dynamik me ambicie dhe vullnet per tu punesuar ne nje Kompani nderkombetare FM Group World. Kompania zyrtarisht startoje ne daten 23/04/2012. D...

251 total views, 0 today

 

€80.00

ITK Afterschool ofron kurse matematike

ITK Afterschool ofron kurse matematike te avancuar per femijet ne gjuhen shqipe dhe angleze. Ky kurs kushton 10000 leke dhe ka 8 seanca. Për informacione të ...

164 total views, 0 today

BETA MOBILERI
 

€ulje cmimesh deri ne 28 02 2013 5%

BETA MOBILERI

ulje cmimesh deri ne daten 28 02 2013 adresa blloku gintash laprake ngjitur me kadiun kati i 2 per me shume shikono ne facebook betamobileri ose ne faqen web h...

128 total views, 0 today

1
 

 

Elbasan, shes/shkembej makine Mercedes-Benz S320 Viti 2001, 9.500 Euro

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima KM.........: 230.000 MAKINA ESHTE FULL OPSION NDEZJE TE KOKA MARSHIT F...

536 total views, 0 today

kerkoj
 

 

Tirane, kerkoj vend pune Redaktore, mësuese

Kërkoj të punësohem me kohë të plotë si redaktore letrare, mësuese, ose në fusha të ngjashme me profilin profesional. Kam përfunduar studimet e larta për gjuhë-...

286 total views, 1 today

Jeep Grand Cherokee
 

€5000 €

Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee.Viti Prodhimit 2004.Motorr 2.5 tdi.nafte.Sedilje lekure elektrike te zeza me memorje.kambio automatike,4x4.xhama elektrike,pasqyra elektrike...

235 total views, 1 today

Mireserdhet ne Website tone !

Ketu mund te postoni njoftimet tuaja

Behuni anetar ne site dhe postoni falas njoftimet tuaja, dhe menaxhojini ato ne faqen tuaj te administrimit.

Join Now!

Facebook Friends