Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Featured Listings

Classified Ads / Just Listed
 

€550.00

Shiten apartamente 2+1 sip 72m2 dhe 75 m2 550 EURO M2 I DISKUTUESHEM

Shiten apartamente 2+1sip 72 dhe 75 m2 .Kati II, III, dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekuar Adresa:Rru...

8 total views, 0 today

 

€66,500.00

SHITET ME HIPOTEKE AP.2+1+2BLK DON BOSKO

SHITET ME HIPOTEKE APARTAMENT I RI 2+1+2BLK, DON BOSKO. AP.ME TERMOIZOLIM, KALDAJE, INSTALIME ELEKTRIKE EXTRA, ASHENSOR, UJE 24 ORE, DREJTIMI LINDJE-PERENDIM.E ...

7 total views, 0 today

 

€550.00

Shiten apartamente 1+1 sip 47m2 & 50 m2 & 52m2

Shiten apartamente 1+1sip 47m2 & 50m2 dhe 52 m2 .Kati II, III, dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekua...

10 total views, 0 today

 

€550.00

shitet garsoniere sip 47m2 kati II, III, V 550 EURO M2 I DISKUTUESHEM

Shiten garsoniere me sip 47 m2 .Kati II, III, dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekuar Adresa:Rruga Siri ...

6 total views, 0 today

 

€500,000.00

Salle kompjuteri + 3 ps3

Shitet aktivitet salle kompjjuterash me 10 kompjutera ne gjendje shume te mire te kompletuara me tavolina dhe karike si dhe 3 ps 3 me chip, lojera te instaluar...

8 total views, 0 today

 

€500,000.00

Salle kompjuteri + 3 ps3

Shitet aktivitet salle kompjjuterash me 10 kompjutera ne gjendje shume te mire te kompletuara me tavolina dhe karike si dhe 3 ps 3 me chip, lojera te instaluar...

7 total views, 0 today

Soggiorno
 

€850.00

Okazion,Rr Elbasanit/Tre VellKondi, 4+1+2Bn+2Bk+Pk 850 euro/m2

Rr Tre Vellezerit Kondi,200 m nga rr e Elbasanit, shitet apartament excluziv 4+2+2Banjo + Ballkon, 170 m/2;, kati i 4,parkim privat .Punime shume cilesore! Vesh...

8 total views, 0 today

281201_4208702295855_315254142_n (1)
 

€0

montator

kerkoj pune si montator,ne profil hekuri e llamarine.eksperience 10 vjecare ne itali si (montime kapanoni ,saldime,modifikime, cmontime te ndryshme,punime me p...

9 total views, 0 today

10155107_1426887694234916_1988778504468537307_n
 

€10.00

shes makineri per punim druri dhe alumini

makineri ne gjendje shume te mire pune me cmime teper te arsyeshme dhe te diskutueshme nga te gjitha llojet qe ju nevojiten.nr kontakti:0698556977 ose 068234632...

6 total views, 0 today

IMG_1044
 

€300.00

Shitet PS3 PlayStation 3 Slim

Shitet PlayStation 3 Slim - 3 Lojra - Grand Theft Auto V - Grand Theft Auto IV - Call of Duty Modern Warfare 3 - 1 Leve - Fishat - Kutia +355 ...

14 total views, 0 today

Classified Ads / Most Popular
 

€30.000 mije lek

shtepi me qera ne tirane

Jepet me qera shtepi me dy dhoma te medhaja, ballkon, salle, kuzhine e banjo. Shtepia eshte 90 m2 dhe eshte e kompletuar. gjendet ne rrugen e elbasanit pas shko...

13386 total views, 0 today

punime dore me grep
 

€300 mije lek

punime dore me grep

shitet nji komplet punim dore me grep..per dy kolltuk nji divan dysh dhe nji tresh...ngjyre e bardhe ..ose marrim dhe porosi sipas preferences qe ju deshironi.....

12753 total views, 0 today

 

€2$ per cdo klikim.

OFROJ PUNE

E vendosni vete sa doni te punoni, nuk ka nje orar te kufizuar. Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe pak kohe te lire,dhe te krijoni nje falas ne Two Dollar...

9425 total views, 0 today

 

€20.00

SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nje hyrje 2+1 , kati i pare , e mobiluar . Parkim i garantuar . Adresa : Rr.Jordan Misja ,poshte tregut te mishit. Cmimi 20.000 lek i padiskutuesh...

6967 total views, 0 today

 

€FM group

ofrojme vend pune

Pershendetje, Disa nga bashkepunetoret e Kompanise, Federico Mahora Albania, me idene unike e punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge mujore nga: 100€-9...

4831 total views, 0 today

 

€ MUNDESI TE MEDHA FITIMI

pune per vajza/djeme

Kerkohen vajza/djem per chat online NGA TE GJITHA QYTETET E SHQIPERIS DHE KOSOVES,mosha mbi 18 vjec.Mjafton te keni 1 pc dhe internet ku mund te punoni ne ambj...

4718 total views, 0 today

 

€0

Dyqane dhe Lokale ne shitje ne Tirane

- dyqan Bar-Kafe ne nje kompleks te ri poshte Cassa Italia. Eshte 37m2 e hipotekuar dhe ka nje verande 40 m2, ne perdorim. E kompletuar dhe akoma e pa vene ne p...

4413 total views, 0 today

 

€0

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e ag...

4256 total views, 0 today

SHITET SALLE INTERNET CAFE
 

€1 MILION E GJYS LEKE TE VJETRA

SHITET SALLE INTERNET CAFE

SHITEN 5 KOMPJUTERA.( 4 PER PUNE DHE 1 PER SERVER ) SALLE INTERNET CAFE. TE GJITHE KOMPJUTERAT NE GJENDJE TE MIRE PUNE . TE PAISUR ME PROGRAME DHE LOJRA. GJITHA...

3611 total views, 0 today

Punime me grep
 

€300 nije leke

Punime me grep

Punime me grep.dy mbulesa krevatash dopio...

3087 total views, 0 today

Classified Ads / Random
 

€35.000 euro

DESHIRONI SHTEPI TEK KODRA E PRIFTIT ? VEND PERRALLOR DHE APARTAMENT I SHKE...

Tek Kodra e Priftit, prane shtepise se Famijes Topi, ne nje Vile 3 katshe shes apartament 2+1, siperfaqe 75 m2. Vila ndodhet ne nje vend te shkelqyer, ne zonen ...

257 total views, 0 today

912585_1399367950335793_1286299847_n
 

€2,700.00

Golf 4

Golf 4 ne gjendje shume te mire pune..Viti 2002.Motor benzine 1.6..Km 120.000..Ngjyra blu..shitet 2700 euro...Nr tel.0697672765

53 total views, 0 today

22
 

€4.500 Euro/m²

Tirane, shes dyqan Kati 1, 445 m² (rr.VASO PASHA AFER LIBRIT UNIVERSITAR)

Zona/Rruga : rr.VASO PASHA AFER LIBRIT UNIVERSITAR SHITET DYQAN 44.5 m2 ME HIPOTEKE TE RREGULLT VETRATE XHAMI TAVANE TE VARUR , TUALET DYQANI NDODHET NE NJE...

533 total views, 0 today

1
 

 

Tirane, kerkoj vend pune Financier,, menaxher

Jam ne kerkim te nje pune ne pozicione te Financierit apo ekonomistit,kordinator per logjistiken, drejtues i subjekti prodhues apo tregtar si dhe menaxher Per ...

218 total views, 0 today

 

€0

Ofrohet vend pune elektroaut

Ofrohet vend pune elektroaut ne servis auto. Te interesuarit te kontaktojne cel.0696013845 / 0686332589 Adresa: Tregu Industrial, fundi i Rr. 5 Maji. Falem...

61 total views, 0 today

 

€7000 euro i padiskutueshem

Shes Benz E class Avantgarde 220 CDI portobagazh.

Shes Benz E class Avantgarde 220 CDI portobagazh.Vit prodhimi 2003.Me siguracion deri ne shtator 2013.Tapiceri lekure e zeze,kambio manuale.288000 km.Servis i f...

170 total views, 0 today

fix S6
 

€22.00

Makine me qira: Dacia Sandero Stepway

Perjetoni 1 eksperience te paharrueshme duke marre 1 makine si : Dacia Sandero Stepway 1.5 Benzine Manuale 2012 1-2 Dite 7-11 Dite 26-35 Dite ...

93 total views, 0 today

Shitet BMW X6
 

€50000 i diskutushem

Shitet BMW X6

Shitet BMW X6 full option, nafte 70000 km, vit prodhim dhjetor 2010. Me dekumenta te rregullta me targa te reja. Te interesuarit te kontaktojne ne Nr. 06839649...

435 total views, 0 today

 

€25,000.00

ofrohet vend pune operatore call-center

Normal 0 14 false false false IT X-NONE X-NONE ...

234 total views, 0 today

Shitet  BMW 530d
 

€€3500

Shitet BMW 530d

BMW 530d,viti 2002,auto,me portobagazh,ngjyre e zeze,sedile lekure,klima,navigator,targa te reja dhe taksa te paguara deri ne janar 2013,me servis te plote.Tel;...

259 total views, 0 today

Mireserdhet ne Website tone !

Ketu mund te postoni njoftimet tuaja

Behuni anetar ne site dhe postoni falas njoftimet tuaja, dhe menaxhojini ato ne faqen tuaj te administrimit.

Join Now!

Facebook Friends