Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Featured Listings

Classified Ads / Just Listed
97db101064bf6ef226d2222c7428d07a478495a3a0a8042dbc2ea63498482e05
 

€450.00

Canon EOS

Shes Canon EOS ne gjendje te shkelqyeshme, i perdorur nga profesionist per vetem 1 muaj. Shitet per arsye ekonomike. Blerë në Itali. ISO 100-4600 Shuter S...

7 total views, 0 today

 

€20,000.00

Banakiere,Kamariere

Kerkohet kamariere,bAnakiere per nje bar kafe te vogel lagjeje me eksperience pune.paga 20.000 lek orari 07:00 deri nE 19:00 . . . mosha 20 deri ne 35 . . . kon...

2 total views, 0 today

IMAG0746
 

€2,899.00

okazion

Okazion seat ibiza. viti i prodhimit 2003,benzin 1.4 couple.me letra te rregullta shqiptare dhe me targa te reja, ne gjendje te mir mekanike dhe motorrike. e ga...

4 total views, 0 today

 

€27,000.00

Shes Apartaments buz detit katin 5 27000 euro

Shes apartament ne Durres ne plazh ne katin e5 64m2 :27000euro,66m2 :27000euro, 100m lark "Adriatik" Hotel e po aq nga bregu i detit. Aneksi ede doma gjumit ka ...

5 total views, 0 today

Photo0595[2]
 

€320,000.00

Shitet nje salle Xbox 360

Shiten 4 xbox 360 se bashku me nje xbox model i vjeter nje bilardinjo dhe 3 kompiutera me xhetona per femije.Jane ne gjendje shume te mire.SAlla eshte e gatshme...

6 total views, 0 today

 

€19,000.00

Jepet me qera Ap.1+1

Jepet me qera apartament 1+1, kati IV, me ashensor,ballkon, 64m2.Kuzhinë me bufe, 1 dhomë gjumi, 1 banjo.E kompletuar me sobe, frigorifer, lavatrice. Cmimi 190...

9 total views, 0 today

 

€150,000.00

SHES APARTAMENT 122 M2+165M2 VERANDE. kATI 6-TE. TEK PROKORORIA RRETHIT TIR...

NE NJE PALLAT TE RI TEPER CILESOR, PRANE PROKORORISE SE RRETHIT, NE BRAKE, BRENDA UNAZE. JO ME SHUME SE 5 MINUTA NE KEMBE NGA FAKULTETI I SHKENCAVE, NE KATIN E ...

4 total views, 0 today

 

€28,000.00

JAP APARTAMENT 2+1 TE MOBILUAR NE QYTETIN STUDENTI.

Qyteti Student jepet me qera 2+1+ballkon+2banjo me dritare+MOBILIM. Kati 8-te. Pallat 10katsh. Pa ashensor aktualisht. Per studente ose familje, deri ne 5 vete ...

4 total views, 0 today

 

€0

Jap me qera apartament 2+1 , ne fund te rruges “Don Bosko”, 150 metra nga k...

Ne fund te rruges “Don Bosko”, tek SERVIS “AGOLLI”, rruga djathtas 150 metra nga kryqezimi. Ne katin e pare te nje vile 4katshe, jap me qera apartament 2+1+banj...

4 total views, 0 today

 

€420.00

Shes apartament 1+1 dhe 2+1 prane kompleksit Malajzan, poshte Casa Italia. ...

PRANE KOMPLEKSIT MALAJZAN poshte Casa Italia, Shes vetem 1 apartament me 420 euro/m2 nga 500 euro/m2 qe i kemi ne sjitje. Apartament 1+1; siperfaqe : 61.5m2////...

4 total views, 0 today

Classified Ads / Most Popular
 

€30.000 mije lek

shtepi me qera ne tirane

Jepet me qera shtepi me dy dhoma te medhaja, ballkon, salle, kuzhine e banjo. Shtepia eshte 90 m2 dhe eshte e kompletuar. gjendet ne rrugen e elbasanit pas shko...

13344 total views, 0 today

punime dore me grep
 

€300 mije lek

punime dore me grep

shitet nji komplet punim dore me grep..per dy kolltuk nji divan dysh dhe nji tresh...ngjyre e bardhe ..ose marrim dhe porosi sipas preferences qe ju deshironi.....

12734 total views, 0 today

 

€2$ per cdo klikim.

OFROJ PUNE

E vendosni vete sa doni te punoni, nuk ka nje orar te kufizuar. Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe pak kohe te lire,dhe te krijoni nje falas ne Two Dollar...

9416 total views, 0 today

 

€20.00

SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nje hyrje 2+1 , kati i pare , e mobiluar . Parkim i garantuar . Adresa : Rr.Jordan Misja ,poshte tregut te mishit. Cmimi 20.000 lek i padiskutuesh...

6942 total views, 0 today

 

€FM group

ofrojme vend pune

Pershendetje, Disa nga bashkepunetoret e Kompanise, Federico Mahora Albania, me idene unike e punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge mujore nga: 100€-9...

4822 total views, 0 today

 

€ MUNDESI TE MEDHA FITIMI

pune per vajza/djeme

Kerkohen vajza/djem per chat online NGA TE GJITHA QYTETET E SHQIPERIS DHE KOSOVES,mosha mbi 18 vjec.Mjafton te keni 1 pc dhe internet ku mund te punoni ne ambj...

4708 total views, 1 today

 

€0

Dyqane dhe Lokale ne shitje ne Tirane

- dyqan Bar-Kafe ne nje kompleks te ri poshte Cassa Italia. Eshte 37m2 e hipotekuar dhe ka nje verande 40 m2, ne perdorim. E kompletuar dhe akoma e pa vene ne p...

4378 total views, 0 today

 

€0

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e ag...

4243 total views, 0 today

SHITET SALLE INTERNET CAFE
 

€1 MILION E GJYS LEKE TE VJETRA

SHITET SALLE INTERNET CAFE

SHITEN 5 KOMPJUTERA.( 4 PER PUNE DHE 1 PER SERVER ) SALLE INTERNET CAFE. TE GJITHE KOMPJUTERAT NE GJENDJE TE MIRE PUNE . TE PAISUR ME PROGRAME DHE LOJRA. GJITHA...

3600 total views, 0 today

Punime me grep
 

€300 nije leke

Punime me grep

Punime me grep.dy mbulesa krevatash dopio...

3070 total views, 0 today

Classified Ads / Random
 

€150,000.00

Vile dy kateshe per shitje , cmim Okazion.

Vila ndodhet ne nje zone super te qete dhe pamje nga Tirana, ndodhet ne pjesen e siperme te tregut elektrik, me Hipoteke. Trualli ka siperfaqe 293 m2, vile 2 ka...

151 total views, 0 today

 

€E Kenaqshme

FARMACI

KERKOHET NJE FARMACIST , FARMACISTE I AFTE PER PUNE I NDERSHEM TE JETE I KOMUNIKUESHEM ME KLIENTET. TE KETE KUALIFIKIMIN E KERKUAR PER USHTRIMIN E KETI...

198 total views, 0 today

Lancia Lybra
 

€2500 Euro

Lancia Lybra

Shitet Lancia, ngrjyre gri stationvagon. motor 1.9 Nafte konsumi 5 l per 100 km. viti 2004 dokumente te rregullta te paguara deri me nentor 2012, targa AA...BR....

395 total views, 0 today

Shitet Apartament  i ri  1+1 , 67m2
 

€32.000 euro

Okazion !!Shes Apartament te ri 1+1 , 67m2

Kati i 4-te banim. nr cel:0692795713

273 total views, 0 today

 

 

SHITET SHTEPIA

SHITET SHTEPI 2+1 ,GJYSEM E MOBILUAR TEK MISTO MAME PRANE PALLATEVE CABEJ . TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR 0692107236

39 total views, 0 today

 

€0

loan offer

Hello, i am Mrs Becky Ovia, a private loan lender who gives life time opportunity loans. Do you need an urgent loan to clear your debts or you need a capital lo...

33 total views, 0 today

 

€1200 euro

Rover 420 turbo diesel

Rover 420 me targa SH, motor 1.9, Turbo-Diesel, viti 1996, airbag, ABS/SRS, kondicioner, radio-CD/MP3, mbyllje qendrore me pult, antifurt. taksat e paguara deri...

164 total views, 0 today

 

€..................

Kerkohen Menaxher

Biznesmen Grek me experience, perfaqesues kompanie nderkombetare, kerkojne Menaxher per specializim dhe zhvillim rrjeti, ne fushen e marketingut (MLM). Preferoh...

254 total views, 0 today

Selling a brand new FACTORY UNLOCKED Apple iPhone 5 – 16GB/32gb/64gb capacity
 

€700.00

Selling a brand new FACTORY UNLOCKED Apple iPhone 5 – 16GB/32gb/64gb ...

Selling a brand new FACTORY UNLOCKED Apple iPhone 5 - 16GB/32gb/64gb capacity Selling new factory unlocked Apple, iPhone 5 - 16GB/32gb/64gb capacity, full...

144 total views, 0 today

 

€Baste Live

punonjese

BASTE LIVE .Kerkojme punonjese salle (F) per ambjent lojra fati. Te jete mosh e re dhe e paraqitshme. Adresa : Sheshi Willson,Tirane e Re. Cel :0696304824

119 total views, 0 today

Mireserdhet ne Website tone !

Ketu mund te postoni njoftimet tuaja

Behuni anetar ne site dhe postoni falas njoftimet tuaja, dhe menaxhojini ato ne faqen tuaj te administrimit.

Join Now!

Facebook Friends