Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Featured Listings

Classified Ads / Just Listed
3
 

€25,000.00

Shitet Toke 2.5 km nga Qyteti/Elbasan

Pergjate rruges Elbasan -Byshek ,2.5 km nga qyteti ,ne dalje te Fshatit Hajdaran shitet toke 1500metra katrore per arsye emigrimi . Toka disponon certifikaten e...

3 total views, 3 today

1
 

€45,000.00

Shitet Toke 5km nga Qyteti/Elbasan

Ne aksin Elbasan-Gjinar ,5km larg nga qyteti ,shitet toke me certifikate pronesie. Siperfaqa e tokes eshte 3500 metra katrore dhe eshte e favorshme sepse gjende...

3 total views, 3 today

1
 

€120,000.00

Shitet Apartament / Qender .Tirane

Ne qender te Tiranes ,mbrapa Hotel Tiranes shitet nje apartament 1+1+aneks+ballkon , ne nje pallat te ri te sapo ndertuar me siperfaqe 60m katrore. Ky apartamen...

3 total views, 3 today

Capture sheshi shqiponja
 

€0

Terren me qira per biznes ne hyrje te Tiranes

Terren 600M² i lire ne hyrje te Tiranes, tek ish dogana, 100m pas rrethrrotullimit te shqiponjes. Per me shume informacione mund te me merrni ne telefon ne :...

4 total views, 4 today

1966899_635232326566327_7823218173068449257_n
 

€100.00

Pergjithshme

Build your digital empire ultimatesoftwarepc .tk is all about helping entrepreneurs worldwide reach their financial goals. With its digital distribution platfor...

10 total views, 7 today

 

€100.00

Pergjithshme

Build your digital empire ultimatesoftwarepc .tk is all about helping entrepreneurs worldwide reach their financial goals. With its digital distribution platfor...

4 total views, 2 today

 

€15,000.00

1+1 mobiluar tek casa italia 15000 leke

Apartamenti katin e 2, pallat i ri, mobiluar. 0672049600

22 total views, 17 today

 

€17,000.00

2+1 me qera 17000 leke, 120 m2.

Apartamenti eshte i bollshem, 120 m2 , 2+1+2 tualete, kati i pare banim, 3 teknik, mobiluar vetem pjesa e kuzhines. teresisht me parket. 0672049600

16 total views, 11 today

 

€790.00

OKAZION.3+1 shitje tek vizion plus 790 euro/m2.

Apartamenti ndoeht pallat te ri, kati i katert, orinetimi lindje-juglindje, sallon, 3 dhoma gjumi, depo, dy tualete, dy ballkone, siperfaqja 137 m2, pallati ne ...

16 total views, 11 today

 

€670.00

Okazion. 2+1 ,111 m2 ,Stc Trenit 670 euro/m2

Apartamenti ndodhet pallat te ri, kati i 5, organizuar shume mire. 0672049600

15 total views, 11 today

Classified Ads / Most Popular
 

€30.000 mije lek

shtepi me qera ne tirane

Jepet me qera shtepi me dy dhoma te medhaja, ballkon, salle, kuzhine e banjo. Shtepia eshte 90 m2 dhe eshte e kompletuar. gjendet ne rrugen e elbasanit pas shko...

13330 total views, 4 today

punime dore me grep
 

€300 mije lek

punime dore me grep

shitet nji komplet punim dore me grep..per dy kolltuk nji divan dysh dhe nji tresh...ngjyre e bardhe ..ose marrim dhe porosi sipas preferences qe ju deshironi.....

12730 total views, 2 today

 

€2$ per cdo klikim.

OFROJ PUNE

E vendosni vete sa doni te punoni, nuk ka nje orar te kufizuar. Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe pak kohe te lire,dhe te krijoni nje falas ne Two Dollar...

9408 total views, 2 today

 

€20.00

SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nje hyrje 2+1 , kati i pare , e mobiluar . Parkim i garantuar . Adresa : Rr.Jordan Misja ,poshte tregut te mishit. Cmimi 20.000 lek i padiskutuesh...

6925 total views, 5 today

 

€FM group

ofrojme vend pune

Pershendetje, Disa nga bashkepunetoret e Kompanise, Federico Mahora Albania, me idene unike e punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge mujore nga: 100€-9...

4818 total views, 2 today

 

€ MUNDESI TE MEDHA FITIMI

pune per vajza/djeme

Kerkohen vajza/djem per chat online NGA TE GJITHA QYTETET E SHQIPERIS DHE KOSOVES,mosha mbi 18 vjec.Mjafton te keni 1 pc dhe internet ku mund te punoni ne ambj...

4701 total views, 1 today

 

€0

Dyqane dhe Lokale ne shitje ne Tirane

- dyqan Bar-Kafe ne nje kompleks te ri poshte Cassa Italia. Eshte 37m2 e hipotekuar dhe ka nje verande 40 m2, ne perdorim. E kompletuar dhe akoma e pa vene ne p...

4359 total views, 7 today

 

€0

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e ag...

4237 total views, 1 today

SHITET SALLE INTERNET CAFE
 

€1 MILION E GJYS LEKE TE VJETRA

SHITET SALLE INTERNET CAFE

SHITEN 5 KOMPJUTERA.( 4 PER PUNE DHE 1 PER SERVER ) SALLE INTERNET CAFE. TE GJITHE KOMPJUTERAT NE GJENDJE TE MIRE PUNE . TE PAISUR ME PROGRAME DHE LOJRA. GJITHA...

3597 total views, 1 today

Punime me grep
 

€300 nije leke

Punime me grep

Punime me grep.dy mbulesa krevatash dopio...

3068 total views, 3 today

Classified Ads / Random
 

 

AMBJENT PER CDO AKTIVITET

JEPET ME QERA AMBJENT 200 m2 HYRJE ME SHKALLE DHE ME PORTE GARAZHI I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJE AKTIVITETI DISKO - CLUB - BAR - PUNISHTE - PIKE SHUMICE ETJ.. AM...

103 total views, 0 today

 

€0

FUTURE GENERATION OFFRE OPPORTUNITA’ DI LAVORO COME OPERATORE TELEFONICO ...

Vuoi lavorare e guadagnare tanto? Vuoi fare carriera? Vuoi essere parte di un progetto vincente? Future Generation offre tutto ciò ai propri dipendenti. Requ...

203 total views, 1 today

Opel Astra
 

€5800 euro

Opel Astra

Makina eshte ne gjendje te mire. Motorr 1.7 nafte. Ngjyre e bardhe, portobagazh, vit prodhimi 2006. Kontaktoni ne numrin: 0693404425

127 total views, 0 today

UNIVERSAL TRAVEL&IMMOBILIAR
 

€62.000 EUR

UNIVERSAL TRAVEL&IMMOBILIAR

SHITET APARTAMENT 2+1,ME SIPERFAQE 80 M2,PALLAT I VJETER,ME PAMJE NGA LANA,TEK BRRYLI. APARTAMENTI ESHTE SHUME SIMETRIK NE SIPERFAQEN E BRENDSHME DHE SHUME MIR...

49 total views, 1 today

Shes Çante Laptopi
 

€1200 Leke te reja

Shes Çante Laptopi

Shes çante laptopi te blere ne Itali per arsye se aktualisht nuk e perdor. Permasat e cantes jane 31.5cm x 35.5cm. Çmimi 1200 Leke Per me teper fotot bashk...

187 total views, 0 today

Shitet Mitsubishi L 200 e 2004
 

€10500 Euro

Shitet Mitsubishi L 200 e 2004

Shitet Mitsubishi L 200 e 2004 Kilometrazhi 37.000 km 7.5 litra per 100 km Naftë :2.5 Me klima Makina eshte ne gjendje shume te mire . Me goma te reja.Shitet...

205 total views, 0 today

Shitet
 

€25,000.00

Shitet

Mercedes Benz.  S 230.  1962.  35000 km  Tel 0697999990

247 total views, 1 today

 

€700 euro m2

SHITET SHTEPI

Shitet apartament 2+1, 72 m2 ne Rr.5 Maj ne katin e 6 ne pallat te Ri. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar.Mobilim i pjesshem,si dollapet / kontrabufe,...

146 total views, 1 today

 

€30000 mije leke

Apartament 1+1+aneks+ballkon, pas stadiumit Dinamo

Jap me qera apartamentin 2+1+aneks+ballkon, Bosh, per sherbime biznesi, zyra, etj., por edhe per banim. Kati i dyte, pallati eshte buze rruges, pas stadiumit "...

225 total views, 0 today

Shes Troje
 

€i diskutueshem

Shes Troje

Shes troje 350 meter katror ne Sarande. Toka eshte e hipotekuar dhe 50 metra larg detit. Kontakt: 069 3319824

262 total views, 0 today

Mireserdhet ne Website tone !

Ketu mund te postoni njoftimet tuaja

Behuni anetar ne site dhe postoni falas njoftimet tuaja, dhe menaxhojini ato ne faqen tuaj te administrimit.

Join Now!

Facebook Friends