Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Classified Ads / Just Listed
Soggiorno
 

€850.00

Okazion,Rr Elbasanit/Tre VellKondi, 4+1+2Bn+2Bk+Pk 850 euro/m2

Rr Tre Vellezerit Kondi,200 m nga rr e Elbasanit, shitet apartament excluziv 4+2+2Banjo + Ballkon, 170 m/2;, kati i 4,parkim privat .Punime shume cilesore! Vesh...

2 total views, 2 today

2
 

€34,000.00

ULJE CMIMI: Apartament 1+1, 81m2, me hipoteke, 34,000 Euro

SUPER OFERTE Shesim apartament tek CsaItalia ne rrugen Allaman Dervishi, njgitur me fabriken e kepuceve dhe prane mbikalimit tek kthesa e Kamzes. Apartament...

11 total views, 11 today

PHOTO 1
 

€44,000.00

OFERTE: Shitet apartament 2+1, 87m2, i mobiluar, me hipoteke, kati 7, cmimi...

Per arsye financiare shitet apartament 2+1 tek rruga Allaman Dervishi ne Tirane. Pallati ndodhet midis fabrikes se kepuceve Mici's (Doniana dhe kompleksit Ma...

8 total views, 8 today

photo
 

€36,000.00

Super oferte: Shitet 1+1, 36,000 Euro (475€/m2), i mobiluar me hipoteke

Shitet apartament ne Tirane me nje dhome gjumi, 1+1, 76m2, kati 3, i mobiluar plotesisht, me hipoteke. Apartamenti eshte blere me pare 42,000 Euro plus jane ...

19 total views, 19 today

apartament_ne_tirane-me-hipoteke
 

€46,000.00

OKAZION: Shitet 2+1, 2 banjo, 93m2, 46,000€ (490€/m2), me hipoteke, i mobil...

Shitet apartament 2+1, me 2 banjo, sip 94m2, me hipoteke, i mobiluar, me qeraxhinj te huaj brenda qe paguajne 200 Euro muaji. Shitet vetem 46,000 Euro. (490 ...

15 total views, 15 today

tirana_apartment2
 

€42,000.00

ULJE CMIMI-APARTMENT I RI, 2+1, 87sqm, ME HIPOTEKE, 42,000 Euro (480€/m2)

SUPER OFERTE: Shitet apartament i ri ne Tirane me hipoteke. Pallati Classic prane Karburant Dhima, ne rrugen Allaman Dervishi) afer CasaItalia (ngjitur me Ma...

5 total views, 5 today

DSC_6967-001
 

€52,000.00

OFERTE: Apartament i madh 2+1, 2 banjo, 109m2, me Hipoteke, 52,000 Euro (48...

SUPER OFERTE – Shitet apartament tip papafingo me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne rrugen Allaman Dervishi, Tirane, midis Ish Doganes dhe CasaItalia te...

11 total views, 11 today

 

€66,500.00

SHITET ME HIPOTEKE AP.I RI 2+1+2B. DON BOSKO

SHITET ME HIPOTEKE APARTAMENT I RI 2+1+2B, DON BOSKO. PUNIME CILESORE, TERMOIZOLIM, KALDAJE, INSTALIME ELEKTRIKE EXTRA, TENDA DIELLI, ASHENSOR, UJE DRITA 24 ORE...

7 total views, 7 today

 

€500.00

SHES 1+1 DHE 2+1 TEK UNANAZA E RE, 100 METRA NGA ASTIRI

100 METRA NGA STACIONI I AUTOBUZIT TE ASTIRIT NE NJE PALLAT TEPER CILESOR, ME ASHENSOR NE PUNE, NE KATIN E 5-TE TE BANIMIT, SHES APARTAMENT 1+1 SIPERFAQE 60 M2...

7 total views, 7 today

 

€150,000.00

Shes apartament 2+1, siperfaqe 122m2+163m2 verande.Tek Prokororia e rrethit...

Brenda Unazes perballe Institutit “Harry Fullc”, prane me Prokororine e Rrethit te Tiranes, 5 minuta ne kembe nga Qendra e Tiranes, ne nje pallat te ri dhe tepe...

5 total views, 5 today

Classified Ads / Most Popular
 

€30.000 mije lek

shtepi me qera ne tirane

Jepet me qera shtepi me dy dhoma te medhaja, ballkon, salle, kuzhine e banjo. Shtepia eshte 90 m2 dhe eshte e kompletuar. gjendet ne rrugen e elbasanit pas shko...

13345 total views, 1 today

punime dore me grep
 

€300 mije lek

punime dore me grep

shitet nji komplet punim dore me grep..per dy kolltuk nji divan dysh dhe nji tresh...ngjyre e bardhe ..ose marrim dhe porosi sipas preferences qe ju deshironi.....

12736 total views, 2 today

 

€2$ per cdo klikim.

OFROJ PUNE

E vendosni vete sa doni te punoni, nuk ka nje orar te kufizuar. Mjafton te keni nje lidhje interneti dhe pak kohe te lire,dhe te krijoni nje falas ne Two Dollar...

9416 total views, 0 today

 

€20.00

SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nje hyrje 2+1 , kati i pare , e mobiluar . Parkim i garantuar . Adresa : Rr.Jordan Misja ,poshte tregut te mishit. Cmimi 20.000 lek i padiskutuesh...

6946 total views, 4 today

 

€FM group

ofrojme vend pune

Pershendetje, Disa nga bashkepunetoret e Kompanise, Federico Mahora Albania, me idene unike e punesimit qe kompania ofron, arriten nje rroge mujore nga: 100€-9...

4823 total views, 1 today

 

€ MUNDESI TE MEDHA FITIMI

pune per vajza/djeme

Kerkohen vajza/djem per chat online NGA TE GJITHA QYTETET E SHQIPERIS DHE KOSOVES,mosha mbi 18 vjec.Mjafton te keni 1 pc dhe internet ku mund te punoni ne ambj...

4709 total views, 2 today

 

€0

Dyqane dhe Lokale ne shitje ne Tirane

- dyqan Bar-Kafe ne nje kompleks te ri poshte Cassa Italia. Eshte 37m2 e hipotekuar dhe ka nje verande 40 m2, ne perdorim. E kompletuar dhe akoma e pa vene ne p...

4381 total views, 3 today

 

€0

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e ag...

4243 total views, 0 today

SHITET SALLE INTERNET CAFE
 

€1 MILION E GJYS LEKE TE VJETRA

SHITET SALLE INTERNET CAFE

SHITEN 5 KOMPJUTERA.( 4 PER PUNE DHE 1 PER SERVER ) SALLE INTERNET CAFE. TE GJITHE KOMPJUTERAT NE GJENDJE TE MIRE PUNE . TE PAISUR ME PROGRAME DHE LOJRA. GJITHA...

3600 total views, 0 today

Punime me grep
 

€300 nije leke

Punime me grep

Punime me grep.dy mbulesa krevatash dopio...

3070 total views, 0 today

Classified Ads / Random
 

€50.000 euro

Shitet dyqan 50m2

Shitet dyqan ne rrugen Vellazen Huta me siperfaqe 50.0 m2.Cmimi 50.000 euro.Numer kontakti 042254161

95 total views, 1 today

imac 1
 

 

Lezhe, ofroj iMac 21.5” RAM 16GB

iMac ''Core 2 Duo'' 3.06 21.5'' 16:9 Widscreen 1920x1080 Glossy LED-backlit TFT ACTIVE MATRIX DISPLAY WITH ''IPS TECHNOLOGY'' RAM: 16 GB NVIDIA GeForce 9400M...

268 total views, 0 today

 

€6.500.000Lek

Magazine/Garazhd

Magazine/Garazhd; 80m2; 6.500.000Lek; Ish-Ekspozita Sot Pallati i Restorant Begeja

178 total views, 0 today

 

€mbikalimi

klodi

Shitet : Volvo S80 2.5 td ...

217 total views, 1 today

 

€---

jap me qera

jap me qera hyrjen dy + njè guzhinè,e mobiluar me tè gjitha mjetet e nevojshme,kati i pestè me anshensor,uji 24 orè,30 m larg nga deti.Pèr inf ,tè metejshèm lid...

164 total views, 0 today

 

€65.000 euro

Shitet ose kembehet me apartament, 128 m2 truall me hipoteke dhe ne nje zon...

Shitet ose kembehet me apartament, 128 m2 truall me hipoteke ne rrugen “Vellezerit Kondi”, ( prane vilave gjermane), 5 minuta nga rruga e Elbasanit. Mundesi nde...

147 total views, 1 today

Kuwait, ofroj vend pune Parukiere
 

€750.00

Kuwait, ofroj vend pune Parukiere

POZICIONI : Parukierë (M/F) VENDNDODHJA: Kuwait KOHËZGJATJA : Kontratë 1 vjeçare. MOSHA: 20 – 30 vjeç. ORARI: 8 orë pune në ditë, për 5 ditë në javë PAGESA...

197 total views, 0 today

 

€220.00

Shes lokal ( Dyqan) ne Qender te Tiranes, ne ish BLLOK. Prane Farmacise Gre...

Ne Qender te Tiranes, ne ish Bllok-un, jo buze rruge kryesore, 60 metra nga rruga kryesore ne krahun e Qendres, shes ose jap me qera lokal 110 m2 . Ndodhet ne k...

225 total views, 1 today

Job
 

 

Tirane, kerkohet dizajner per materiale promocioni

Kerkohet dizajner per reviste, flyer, poster, broshura, etj. te interesuarit te paraqesin eksperiencen e tyre ne kete fushe ne pune te meparshme. dergoni ...

184 total views, 0 today

 

€120.00

Qingdao million shoe factory adverse economic capital

sf

106 total views, 1 today

Mireserdhet ne Website tone !

Ketu mund te postoni njoftimet tuaja

Behuni anetar ne site dhe postoni falas njoftimet tuaja, dhe menaxhojini ato ne faqen tuaj te administrimit.

Join Now!

Facebook Friends